Individualios tapybos pamokos suaugusiems. Pradentiesiems ir pažengusiems


Kur ir kaip išmokti tapyti? Ar įmanoma pradėti tapyti suaugusiems, kurie niekad nelaikė teptuko rankose ir nieko nežino apie spalvas? Ar verta pradėti tapyti? Ar pavyks? Tokius klausimus dažnai užduoda žmonės, kurie svajoja prisiliesti prie meno savo rankomis.
Pradėti tapyti galima bet kokiame amžiuje, jei yra noras. Tapyboje yra daug technikų, stilių ir srovių, todėl svarbu atrasti tai, kas geriausiai padės realizuoti konkretaus žmogaus asmeninį potencialą ir atsiskleisti talentui. Tam reikalingos bazinės žinios ir mentorius (mokytojas, praktikuojantis dailininkas).

Tapyti visuomet verta, net jei tai trumpalaikis noras ir neturite rimtesnių planų. Tapymas atpalaiduoja, padeda atsikratyti streso, harmonizuoja vidinę būseną, suteikia teigiamų emocijų, lavina kūrybinį mąstymą. Tapybos pagrindai išmokys kitaip žiūrėti į supantį pasaulį. Pradėsite pastebėti daugybę naujų atspalvių, tekstūrų ir faktūrų. Išmoksite harmoningai derinti spalvas ne tik paveiksluose, bet ir kasdienybėje. Geriau suvoksite komponavimo ypatumus, apšvietimą, erdvę. Atrasite ryšį tarp emocijų, idėjų ir jų pavaizdavimo būdų. Naujai žiūrėsite į meno kūrinius parodose. Kitokios prasmės įgaus profesionalūs filmai ir fotografija. Geriau jausite save.

Išmokti tapyti galima ne tik lankant dailės mokykla ar studiją, bet nuotoliniu būdu (online). Ko tam reikia? Pakanka turėti telefoną ir tapybos priemones, kurias galite užsisakyti internetu bet kurioje dailės prekių parduotuvėje. Pirmas žingsnis: užsiregistruokite į pamokas šioje svetainėje. Jei dar neturite priemonių ir neturite jokios patirties, neskubėkite rinktis savarankiškai iš didžiulio asortimento. Užsiregistravę, gausite profesionalią konsultaciją, kaip pasirinkti tinkamiausias priemones, atsižvelgiant į Jūsų individualius lūkesčius ir poreikius.

TAPYBOS KURSŲ MENTORĖ: dailininkė, IJK dizaino galerijos įkūrėja, turinti 12 metų patirtį menininio švietimo srityje, Irena Jadelo-Katarskė.

PAMOKŲ FORMATAS:
Užsiėmimai vyksta nuotoliniu būdu, raštu, per Facebook mesendžerį.
Kiekvieną savaitę yra pateikiama nauja medžiaga ir užduotys, kurias mokinys atlieka jam patogiu laiku. Proceso eigoje, iškilus klausimams, vyksta konsultacijos. Atliekamos užduoties nuotraukos siunčiamos mentoriui. Vyksta aptarimas. Mokinys gauna teorinius ir praktinius patarimus. Mokiniui suteikiama galimybė konsultuotis pagal jo asmeninius poreikius visą rezervuotos paslaugos laikotarpį pateiktų užduočių temų klausimais.

KURSŲ TRUKMĖ: 2 mėnesiai.
KURSŲ KAINA: 440 €.
Apmokėjimo būdas: po 220 € už mėnesį, banko pavedimu pagal išankstinę sąskaitą.

REGISTRUOTIS