Kūrybinės dirbtuvės „Tavo paveikslo istorija“. Tapybos pamokos su dailininke


„Tavo paveikslo istorija“ – tai kūrybinės dirbtuvės, kurių metu susipažinsite su tapybos pagrindais ir nutapysite paslaptingą paveikslą. Tai paveikslas, kuris kūrybos proceso metu (o galbūt ir po jo) galės padėti rasti atsakymą, kurio taip ieškote. Tai daugiau nei tapybos pamokos. Tai kelias į save ir savotiška meno terapija. Tapydami, pažadinsite istoriją, kuri miegojo giliai Jūsų viduje. Tai galimybė ne tik atrasti savo sėkmės formulę, bet ir paslaptingai užšifruoti ją paveiksle, kuris, kaskart į jį pažiūrėjus, siųs nustatymus Jūsų pasąmonei, kad tikslingai jūdėtumėte ten, kur trokštate būti.

KŪRYBINIŲ DIRBTUVIŲ MENTORĖ: dailininkė, IJK dizaino galerijos įkūrėja, turinti 12 metų patirtį menininio švietimo srityje, Irena Jadelo-Katarskė.

UŽSIĖMIMŲ FORMATAS:
Užsiėmimai vyksta nuotoliniu būdu, raštu, per Facebook mesendžerį.
Užsiėmimų dalyviui yra pateikiama medžiaga ir užduotys, kurių dalį jis atlieka konsultacijų metu, o kitą dalį – jam patogiu laiku. Atliekamų užduočių nuotraukos siunčiamos mentoriui. Vyksta aptarimas. Dalyvis gauna teorinius ir praktinius patarimus. Dalyviui suteikiama galimybė konsultuotis pagal jo asmeninius poreikius visą rezervuotos paslaugos laikotarpį pateiktų užduočių temų klausimais.

KŪRYBINIŲ DIRBTUVIŲ TRUKMĖ: 1 mėnuo.
KAINA: 220 €.

REGISTRUOTIS